Allikad - Šungiidivee valmistamine

Šungiidivee valmistamine


Tõnu Aru, valitud lõigud e-raamatust “LUGU IIDSEST TARKADE KIVIST, MIS HETKEGA VIIB SULT SÜNGED MÕTTED, TOOB TERVIST JA VÄGE!”, Tartu 2017

Kas Tarkade Kivi ajalugu ulatub üle 12 000 aasta tagusesse aega või veelgi kaugematesse aegadesse, mida saab mõõta eoonides? Aga tal on palju nimesid eri kultuurides: Must Teemant, Orioni kivi, Tarkade Kivi, Taevakivi, Jumalakivi, Elukivi, Tervisekivi, Noorusekivi, Pikaelueakivi, Psüühiline Kivi, Must Kivi (aspiidkivi, kilt), Püha-, Võlu-, Tule-, Tähe- ja nüüd ka veel Päikesekivi! Omalt poolt annan talle Armastuse-, Vabaduse- ja Kaastundekivi nimed, sest enamasti selliselt kogen teda. Karjalas, Oneega-Äänisjärve kaldal asuva Šunga asula järgi sai ta aastal 1887 proosalisema nime - šungiit.

Šungiit (fullereensüsinik) kõrvaldab veest vabu radikaale aktiivsöest 30 korda tõhusamalt. Šungiit kui võimas taastaja neelab veest hapnikku: keemilises koostöös moodustub atomaarne hapnik, mis on tugevaim oksüdeerija ja vabastab šungiidi molekuli pinna uuteks sorbsioonideks. Šungiit puhastab vett pea kõikidest orgaanilistest ainetest, sh naftast ja pestitsiididest, paljudest metallidest ja mittemetallidest, bakteritest ja mikroorganismidest, kõrvalistest lõhnadest-maitsetest.

Kasutades sellist vett joogiks ja toiduvalmistamiseks, on paranetud kroonilisest gastriidist, maohaavanditest, sapiteede ja pankrease haigustest, koletsüstiidist, kõrgvererõhutõvest, neerukividest, südame-isheemiatõvest, aneemiast, bronhiaalastmast, dispersioonist, maksahaigustest, külmetushaigustest, parodontoosist, erinevatest allergiavormidest, ekseemidest, kroonilise väsimuse sündroomist, isegi psoriaasist.

Koduses olus sobib 3-5 liitrises purgis (sobivaimaks pean siiski Koduekstras pakutavat koduveinitegemise klaasanumat kahe kaanega, 5l) u 300-500g Sh III valada üle 3-5 liitri (soovitav filtreeritud-, allika-, või jäävesi) veega, vajadusel katta anum pealt õhkuläbilaskva kattega. NB! Kui pakendil pole eraldi märkust tootele juba sooritatud esmasest (3-tunnisest) protseduurist, siis esimene vesilahus (pärast 3 tundi) tuleb minema visata, kuna Sh III killustiku veega esmakokkupuutes vabaneb värskelt kaevandatud kivimist eelkõige see keemiline aines ja tootmisega seotud mürasaaste (plahvatused, purustamine jne.), millest pole kasu organismile (kindlasti pole ta mürgine). NB! Mitte pesta maha nn „tolmu-mustust“, vaid hoolikalt lasta settida hõljumil, kui väärt šungiidil! NB! Pool tundi peale CshIII ja vee kokku puutumist D-grupi streptokokkide hulk väheneb 10-100 korda ja A-grupp - 900 korda! NB! Minu poolt pakutaval 4-5-komponendiga killustikul on nn eelpuhastus protseduur juba sooritatud.

Vee täielik puhastumine, mineralisatsioon, ionisatsioon ja struktureeritus saabub kahe ööpäevaga, seejärel valminud vesi valada eraldi suletud nõusse, kust teda on hõlpus tarvitama hakata: juua toasoojalt väikeste lonksudega, valmistada toitu, jooke nii endale kui oma lemmikloomadele, kasta lilli-taimi, kasutada tualettveena ja pesemisprotseduurideks. Kolme ööpäeva möödudes on üldjuhul soovitav kasutada seda vett vaid väliselt: ihu ja juuste pesemiseks, lillede kastmiseks vms. Pärast kolmandat päeva hakkavad vee kõrgemad energeetilised omadused vähehaaval langema: veest lahkuvad seal akumuleerunud vabad elektronid, vesi kaotab oma värskuse ja aktiivsuse. NB! Vee valmimise ajal hoida klaasnõud šungiidiveega päikese käes mitte üle 20-30 minuti! Mitte panna ka külmikusse, vaid hoida jahedas ja varjus!

▲ Tagasi üles